ieeday

IEEE Day: Dünya çapında mühendisler ve IEEE üyeleri 1884 yılında teknik fikirlerini paylaşmak için toplanan tarihinde ilk defa kutlayan.

IEEE Gün teması: “Bir Better Tomorrow yararlanan Teknoloji”. Yenilikleri dünya yararları olmakla birlikte, IEEE yanında ne odaklanır. IEEE Günü 2016 aynı 7th edition ve 4 Ekim 2016’da kutlanacak.

Dünya çapında kutlamalar yerel toplulukların IEEE üyelerinin yolları binlerce fikirleri işbirliği için bir araya göstermektedir ki, daha iyi bir yarın için kaldıraç teknolojisi. Biz IEEE üyeleri kutlamak!
IEEE Günü ekibi gönüllü öğrenci, genç profesyoneller ve personel oluşur. Birlikte, bu yılki kutlama son dört sürümleri daha büyük ve daha etkileyici olacak sağlamak için çalışır. IEEE Günü ekibinin temel görevi, başlatmak motive ve olaylar ve dünya çapında bu günü kutlamak için çabalarını koordine etmektir.

keyifli zaman ve ötesinde geleceği ve mühendis üyeleri güçlendirici yanı sıra, takım aktif üyeleri ve gönüllüleri destekler.

Tereddüt etme; Dünya çapında mühendisler ile heyecan, vizyon ve sevinci paylaşmak.

Geçtiğimiz IEEE Günü sürümleri gelen tecrübeye dayanarak, web sitesi IEEE Gün sosyal ağ sayfaları ve hesaplar yanı sıra güncellenecektir.

IEEE FIRAT Öğrenci Kolu olarak yarışmaya katılıyoruz.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Kaydet

Kaydet